Kategorie

Rośliny, które Państwo u nas kupują są po przezimowaniu czyli sprzedajemy rośliny dwuletnie, które mają już za sobą jedną zimę. Wyjątek to te, przy których jest podany termin od kiedy będą dostępne – są to rośliny z sadzonek zakupionych w danym roku. Cały materiał roślinny jest produkowany w doniczkach więc można go sadzić przez cały okres wegetacyjny i nie ma problemów z 'przyjęciem się'. Wszystkie rośliny wysyłamy opisane.

Warunki sprzedaży:

  1. Po otrzymaniu zamówienie wysyłamy potwierdzenie czy wszystkie zamawiane rośliny są dostępne i kwotę, którą należy uiścić.

  2. Po otrzymaniu potwierdzenia prosimy o wpłacenie określonej kwoty na konto. W opisie przelewu prosimy podać numer zamówienia.

  3. Po otrzymaniu wpłaty na konto informujemy Państwa e-mail'em o terminie wysyłki roślin.

Towar można także odebrać osobiście w szkółce po uprzednim ustaleniu terminu telefonicznie. Rośliny staramy się zapakować solidnie aby nie uległy uszkodzeniu w czasie transportu. Paczki wysyłamy we poniedziałki, wtorki i środy do południa tak aby dotarły do Państwa do końca tygodnia i rośliny nie były narażone na zbyt długie zamknięcie w kartonie co może niekorzystnie wpływać na ich wygląd.

Rośliny wysyłamy od 1 kwietnia do 15 października.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen roślin w czasie trwania sezonu wysyłkowego.

Przedsprzedaż prowadzimy od stycznia. W ten sposób rezerwujemy Państwu upatrzoną roślinę. Nie muszą Państwo wpłacać od razu całej kwoty wystarczy zaliczka w wysokości 50 %. Na wpłatę zaliczki czekamy 2 tygodnie od momentu otrzymania od nas potwierdzenia. Pod koniec III lub początku IV (w zależności od pogody ) skontaktujemy się z Państwem w celu poinformowania o terminie wysyłki oraz o konieczności uregulowanie pozostałej należności.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją warunków sprzedaży.

Kupujący składając zamówienie zgadza się na przetwarzanie danych przez sprzedającego w celach umożliwiających zrealizowanie wysyłki roślin.

Sprzedający przetwarza dane podane przez kupującego w czasie rejestracji tylko na własne potrzeby-dane te są traktowane jako poufne i nie są udostępniane osobom trzecim, firmom ani organizacją.

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 1997 r. nr 133 poz. 883) gromadzone dane są odpowiednio chronione przed dostępem do nich osób nieupoważnionych.