• Roślina okrywowa o zwartym rozkrzewinym pokroju wysokości 10-15 cm, stanowisko słoneczne lub półcieniste, kwiaty koloru ciemnoróżowego, kwitnie w V, odmiana nieco późniejsz od pozostałych. Zastosowanie: ogrody skalne, obwódki, murki, kamienie, skarpy i do pojemnikow. W doniczce śr.9 cm.

  4,00 zł
 • Odmiana ''PALACE PURPLE'', roślina okrywowa, tworzy rozety ozdobnych liści w kolorze brązowo-czerwonym wysokości do 30 cm, kwiaty drobne białe, kwitnie VI-VII, stanowisko słoneczne lub półcieniste. Zastosowanie: ogrody skalne, rabaty, pojemniki, donice i na kwiat cięty. W doniczce śr. 10 cm.

  6,00 zł
 • Wysokość rośliny 50 cm z kwiatem 150-200 cm, stanowisko słoneczne lub półcieniste, kwitnie VIII-IX, kwiaty na długim pędzie duże kremowe. Lubi gleby wapienne. Zastosowanie: rabaty i na solitery.

  8,00 zł
 • Odmiana ''FLORISTAN WHITE''. Roślina wysokości 50-80 cm, stanowisko słoneczne, kwitnie VI-VIII, kwiaty koloru białego zebrane w kłosy. Odporne na suszę. Zastosowanie: rabaty bylinowe do pojemników i na kwiat cięty - kwiaty są bardzo trwałe. W doniczce śr. 12 cm.

  7,00 zł